Przyszła pora na drugą kolejkę mistrzowskiej dywizji Polskiej Ligi Esportowej. Do zmagań włączy się w końcu AGO Esports – wicemistrzowie ubiegłej odsłony rozgrywek. „Jastrzębie” zobaczymy dziś w dwóch konfrontacjach.

Nieobecne w pierwszej kolejce AGO Esports nadrobi zaległości w tym tygodniu. „Jastrzębie” zakończą bowiem wieczór dwoma spotkaniami, w których bez wątpienia są faworytami. Na ich drodze staną dziś gracze M1 Gaming i PRIDE. I choć Counter-Strike: Global Offensive przyzwyczaił nas już niespodziewanych scenariuszy, trudno ich dziś oczekiwać. Zaprawiona w międzynarodowych bojach  i doceniana zagranicą ekipa Damiana „furlana” Kisłowskiego powinna bez większych problemów rozprawić się z mniej doświadczonymi rywalami.

W planach jest ponadto mecz na szczycie tabeli. MIKSTURA skonfrontuje się z PRIDE. Obie sekcje mają na koncie trzy wygrane, spółka Pawła „byali’ego” Bielińskiego wolna jest jednak od potknięć. Wieczór uświetnią ponadto mecze Codewise Unicorns i PACT oraz x-kom teamu i M1 Gaming.

  • 18:00 – x-kom team vs M1 Gaming – BO1
  • 19:00 – MIKSTURA vs PRIDE – BO1
  • 20:00 – PACT vs Codewise Unicorns – BO1
  • 21:00 – AGO Esports vs PRIDE
  • 22:00 – AGO Esports vs M1 Gaming

Transmisja tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 18:00. Tym razem na kanale Pawła „saja” Pawełczaka.